نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیرازدر اینجا می خواهیم شما را با تعمیرگاه شیراز پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز آشنا کنیم اما پیش از آن باید بگوییم بر اساس یک سری آمار به دست آمده، لوازم خانگی وستینگهاوس به علت کارکرد عالی و اعتبار بالا در بین خانواده های ایرانی جایگاه خاصی دارند. از همین رو هر ایرانی حداقل چندین بار از لوازم خانگی این برند معروف در منزل خود استفاده کرده است. از معروف ترین لوازم خانگی وستینگهاوس، می توان ماشین ظرفشویی را نام برد. امروزه یکی از بیشترین فروش ها تمام نمایندگی های وستینگهاوس، ماشین ظرفشویی است.   

ماشین ظرفشویی به علت این که زمان استفاده از آن بیشتر است، احتمال خرابی و تعمیر آن هم زیاد میشود. در واقع می شود گفت، هر وسیله برقی نیاز به تعمیرات و بررسی مجدد برای کارکرد بهتر دارد. به همین دلیل میخواهیم شما را با تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز آشنا کنیم.

مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی وستینگهاوس شیراز پشتیبان، با سال ها سابقه موفق و درخشان و خدمات پس از فروش، قطعا پاسخ اطمینان شما را خواهد داد. نمایندگی وستینگهاوس شیراز پشتیبان، با داشتن جواز و پروانه کسب از اتحادیه به عنوان مرکز خدمات پس از فروش با حضور نیروهای متخصص، آماده هر گونه خدمات تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی شما را دارد.

ماشین ظرفشویی که خریداری می کنید، برای استفاده طولانی ساخته شده است و هنگامی که به تعمیرات نیاز دارد، قطعا اجازه ندهید هر فردی دستگاه شما را تعمیر کند. برای این کار تنها به سراغ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز بروید.

خرابی ها متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

این دستگاه مدرن مانند دستگاه های الکترونیکی دیگر میتواند خراب شود. درست است که ماشین ظرفشویی های گران قیمت از مواد بهتری ساخته می شوند و از دوام بالایی برخوردارند اما تجربه میگوید، هیچ دستگاه با هر برندی عاری از مشکل نیست. تعمیرگاه شیراز پشتیبان بعنوان مرکز مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز در این مقاله میخواهد به بررسی رایج ترین مشکلات در ماشین ظرفشویی بپردازد. با ما تا آخر این مقاله همراه باشید تا در ادامه مطالب، ارور ها و خرابی های ماشین ظرفشویی را بررسی کنیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز

 

 • ماشین ظرفشویی تخلیه نمی کند

می توانیم بگوییم، یکی از شایع ترین نقص ها در ماشین ظرفشویی، این است که عمل تخلیه را به خوبی انجام نمیدهد و حتی آب کثیف موجود در دستگاه زهکشی نمی شود. این مشکل معمولا به دلیل مسدود شدن شلنگ تخلیه یا فیلتر اتفاق بیوفته. حتی ممکن است پمپ تخلیه شکسته و یا سنسور تخلیه خراب شده باشد.

 • ماشین ظرفشویی، ظرف ها را به درستی تمیز نمی کند

یکی دیگر از مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی، این است که ظرف ها تمیز به نظر نمی رسند. یعنی در واقع ماشین ظرفشویی دقیقا کاری که باید انجام دهد را به درستی انجام نمی دهد. این یک مشکل کوچک محسوب می شود و می تواند از یک خطای ساده توسط کاربر اتفاق افتاده باشد.

استفاده از مواد شوینده کم، ارزان، تمیز نکردن ماشین ظرفشویی به طور دقیق و منظم می تواند باعث ایجاد این مشکل شود. همچنین می توان گفت تمیز کردن سطحی و پیش شستشوی ظروف و لیوان قبل از قراردادن آن ها در ماشین ظرفشویی می تواند این مشکل را حل کند. اگر تمام این موارد را رعایت می کنید و باز هم مشکل حل نشده به شما پیشنهاد می کنیم با نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی در شیراز مشورت کنید.

 • ماشین ظرفشویی بوی بدی دارد و ظرف ها بو می دهند

اگر بوی بدی از ظرف ها به مشامتان می خورد، حتما به سراغ ماشین ظرفشویی بروید و بررسی کنید تا آشغال و یا اضافات مواد غذایی در گوشه و کنارهای ماشین ظرفشویی یا شلنگ تخلیه گیر نکرده باشد.

حتی می توانید بازوهای آب پاش رو با دقت نگاه کنید که کثیف نباشند وسوراخ های آن گرفته نشده باشد. برای از بین بردن بوی بد، یک بار ماشین ظرفشویی را روی چرخه شستشوی کامل با دمای بالا بگذارید.

 • ماشین ظرفشویی پیش از اندازه از آب پر می شود

از بدترین اتفاقاتی که می تواند برای ماشین ظرفشویی رخ دهد، پرشدن پیش از اندازه آب در آن است. این فاجعه بزرگ ممکن است حجم زیادی از آب و مواد شوینده رو به بیرون بریزد. علت اساسی و اصلی این مشکل خرابی سوئیچ شناور است که دستور قطع آب را صادر نمی کند. حتی می توان گفت شاید تایمر چسبیده باشد، که این مشکل باید توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز مورد بررسی قرار بگیرد.

 • سر و صدای پیش از حد ماشین ظرفشویی

قطعا، ماشین ظرفشویی هنگام کار کردن مقدار کمی سر و صدا دارد، اما اگر این سر و صدا افزایش پیدا کند، نشان دهنده مشکل است. یکی از مشکلات آن می تواند به خاطر برخورد بازوهای اسپرکننده ظروف باشد، ولی اگر پمپ خراب شده باشد، در این صورت باید توسط تکنسین بررسی شود.

 • ماشین ظرفشویی نشتی دارد

یکی دیگر از مشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی، نشت آب است و نیاز به بررسی دقیق دارد. ابتدا باید بررسی شود آیا شکافتی در شلنگ تخلیه وجود دارد و یا شلنگ تخلیه، شل شده !!!! آیا لاستیک درب سالم است !! یا حتی شاید ماشین را پیش از حد بارگذاری کرده اید.

 • آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود

قطعا برای تمیز شدن ظرف ها، در وهله ی اول به آب احتیاج است. یکی از دلایل برای به وجود آمدن این مشکل،  ایراد در شناور و معیوب بودن پمپ تخلیه یا موتور است. وظیفه شناور فرمان دهی به آب برای قطع کردن آب در هنگام رسیدن آن به سطح مشخصی را بر عهده دارد.

 • ممکن است درب ماشین ظرفشویی قفل نشود

اکثر اوقات درب ماشین ظرفشویی بسته نمیشود و ماشین ظرفشویی کاملا از کار میوفتد. این یک مکانسیم ایمنی محسوب میشود. تا زمانی که درب کامل بسته نشود آب وارد دستگاه نخواهد شد. از علت هایی که درب ماشین ظرفشویی بسته نمیشود میتوان گفت  که، ظرف ها در بین درب قرار گرفته است و مانع بسته شدن درب میشود.

همچنین ممکن است خود قفل درب به خودی خود دچار مشکل شده باشد، که در این صورت نیاز به تعویض قطعات دارد که باید توسط تعمیرگاه شیراز پشتیبان مورد بررسی قرار بگیرد.

 • وجود خراش و لکه روی ظروف بعد از شستن در ماشین ظرفشویی

این مسئله میتواند خیلی برای شما آزار دهنده باشد. معمولا این یک مشکل مکانیکی نیست. بیشترین دلیل را میتوان به علت وجود آب سخت بیان کرد. برای حل این مشکل شما باید تنظیمات شست و شوی دستگاهتان را تغییر بدهید و از یک شست و شو با دمای کمتر بهره ببرید.

نکات مهم در نگهداری از ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

مراقبت از ماشین ظرفشویی یکی از مسائل مهمی است که باید پس از خرید ماشین ظرفشویی  حتما مورد توجه خریداران  و مصرف کنندگان  قرار بگیرد. یک دستگاه ظرفشویی در صورتی که به درستی از آن نگهداری شود، مانند رسوب زدایی، جرم گیری آن در زمان معین، نه تنها میزان کارایی و بازدهی آن افزایش پیدا خواهد کرد بلکه دوام و عمر دستگاه ظرفشویی شما بیشتر خواهد شد.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که، هر چند وقت یک بار باید دستگاه ظرفشویی سرویس شود؟ جرم گیری و رسوب زدایی ماشین ظرفشویی چگونه باید صورت بگیرد؟ پاسخ تمام این سوالات شما را در ادامه مبحث برایتان بازگو میکنیم.

 • تمیز کردن ماشین ظرفشویی

یکی از مهم ترین و در عین حال ساده ترین کارهایی که  جهت مراقبت از دستگاه ماشین ظرفشویی میتوانید انجام بدهید، تمیز کردن آن است. البته با پیشرفت تکنولوژی، امروزه بسیاری از ماشین های ظرفشویی فیلتر دارند ولی برخی از آن ها فاقد فیلتر هستند. اما در هر صورت ماشین ظرفشویی شما دارای چند سبد است که  میتوانید گاهی اوقات این سبدها را از جا در بیارورید و به راحتی تمیز کنید.

 • جرم گیری ماشین ظرفشویی

جرم گیری ماشین ظرفشویی در چند مرحله مختلف و به وسیله موادی مانند جرم گیرهای مخصوص، قرص نمک و یا ژل ظرفشویی صورت خواهد گرفت. چنانچه بخواهید با استفاده از قرص یا مواد جرم گیر، اقدامات لازم را برای جرم گیری ماشین ظرفشویی در سه مرحله؛ روشن کردن دستگاه، توجه به علائم دستگاه، قرار دادن  ماده جرم گیر در دستگاه از طریق دریچه مخصوص انجام میگیرد. فراموش نکنید استفاده از قرص نمک و یا مواد جرم گیره ماشین ظرفشویی، کمک به عملکرد بهتر این دستگاه میکند.

 • جدا کردن باقی مانده غذاها

قبل از گذاشتن ظروف داخل ماشین ظرفشویی، حتما آن ها را با یه دستمال تمیز کنید بعد داخل ماشین ظرفشویی قرار بدهید. این کار باعث می شود باقی مانده غذا در ماشین ظرفشویی گیر نکند و باعث خرابی آن نشود. این مهم ترین نکته برای نگهداری ماشین ظرفشویی محسوب میشود.

 • رعایت چیدمان در ماشین ظرفشویی

شاید اصلا باورتان نشود، ولی نحوه چیدمان تاثیر بسیار زیادی در کارایی ماشین ظرفشویی خواهد داشت. همیشه سعی کنید ظروف را در فاصله مناسب از هم قرار بدهید و همچنین قطعات بزرگ مانند تخته خرد کن و تابه را در بغل هم بگذارید.

یک نکته اساسی و مهم این است که از حجم ظرف، بیش تر از ظرفیت دستگاه استفاده نکنید به علت این که باعث تمیز نشدن این تعداد از ظروف خواهد شد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز چقدر می باشد؟

در مراکز مجاز و تایید شده تعمیرات ماشین ظرفشویی در شیراز، مرحله اول تماس تلفنی با کارشناسان است. کارشناس تعمیر با کسب آگاهی درباره مشکل وسیله در ارزیابی آن می کوشد؛ اگر مشکل دستگاه جدی بوده و نیاز به سرویس باشد کارشناسان تعمیر به محل اعزام می شوند. در محاسبه نرخ و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس مواردی مانند هزینه ایاب و ذهاب و هزینه لازم برای تعویض و نصب قطعات ملاحظه می شود.

مزایای تعمیر ظرفشویی وستینگهاوس با استفاده از تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان

برای آن که خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی به بهترین شکل انجام شود، مراکز مجاز و تایید شده ای دایر شده اند. در استان فارس، شیراز پشتیبان، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز در راستای تعمیر اصولی قطعات ماشین ظرفشویی به شهروندان خدمت رسانی می کند. از جمله خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز که توسط مجموعه شیراز پشتیبان ارائه می شود می توان به سرویس و تعمیر وسیله با شرایط مد نظر مشتری و خدمات گارانتی اشاره کرد.

مهم ترین مزایای استفاده از خدمات مرکز شیراز پشتیبان عبارتند از:

 • تعمیر در محل: حمل و نقل وسیله بزرگ و سنگینی مانند ماشین ظرفشویی دشواری های بسیاری دارد. به همین جهت متخصصان مجموعه شیراز پشتیبان برای خدمت رسانی در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.
 • سرعت بالا در تعمیر: کارشناسان این مجموعه همواره می کوشند در اسرع وقت در محل حاضر شده و خدمات تعمیر و سرویس را به سریع ترین شکل انجام دهند.
 • هماهنگی زمان تعمیر با مشتری: زمان تعمیر وسیله را شما تعیین می کند. کارشناسان پس از هماهنگی زمانی با مشتری نسبت به ارائه خدمات اقدام می کنند.

شیراز پشتیبان، یکی از بهترین و تخصصی ترین نمایندگی و مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در شیراز می باشد که خدمت رسانی با کیفیت و سرعت بالا را در دستور کار خود قرار داده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با کارشناس