نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شیراز

یخچال های جنرال الکتریک را نمی توان از هیچ جنبه ای یک دستگاه عادی دانست، سبک و سیاق این یخچال، هم از نظر ظاهر و کارایی خود را متمایز از دیگر یخچال ها کرده است. حتی با نتیجه های به دست آمده این برند یخچال از پرفروش ترین برندها محسوب می شود. یکی از معروف ترین مدل های این برند میتوان به یخچال سای بای ساید جنرال الکتریک اشاره کرد که قدرت و شکوه این برند روبه نمایش میگذارد.

همان طور که میدانید یخچال یکی از پر کارترین وسایل منزل به حساب میاید و به همین علت بیشتر در  معرض خراب شدن قرار میگیرد. از آن جایی که درست کردن یک سری از وسایل برقی منزل به راحتی به دست خودتان درست نمیشوند، حتما باید به متخصص آن واگذار بشوند. با توجه به این امر می خواهیم شما را با تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شیراز، آشنا کنیم.

نمایندگی جنرال الکتریک شیراز پشتیبان با داشتن تمامی مجوزها و سابقه درخشانش و خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در شیراز، برای تعمیر یخچال شما همیشه آماده می باشد و قطعا پاسخگو اطمینان شما خواهند بود.

یخچال فریزر و سای بای سایدی که خریداری میکنید، قطعا برای استفاده طولانی ساخته شده است که شما از آن بهره ببرید. ولی پس از گذشت چند سال یا حتی استفاده نکردن درست ازآن و همچنین رعایت نکردن یک سری از نکات، باعث خرابی یخچال میشود. شک نکنید که درست کردن یخچال را باید به دست یک متخصص بسپارید، که ما به شما پیشنهاد نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شیراز پشتیبان را میدهیم.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک در شیراز

خرابی و ارورهای متداول در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

یخچال های جنرال الکتریک، گاهی اوقات ممکن است مشکلات عمده ای را برای شما ایجاد کند، و این معایب و مشکلات گربیان گیر افراد میشود و بسیاری از مردم نمی دانند که برای تعمیر این معایب باید چه اقدامات اصولی را انجام بدهند. در ادامه چند مورد از خرابی و ارور های متدوال یخچال جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار میدهیم.

 • خرابی یخ ساز یخچال جنرال الکتریک

یکی از خرابی های یخچال جنرال الکتریک مرتبط به یخ ساز آن میشود. یک روز صبح  از خواب بیدار می شوید و متوجه  خرابی کاملا ناگهانی یخ ساز یخچال جنرال الکتریک خود خواهید شد. جای هیچ گونه نگرانی نیست، برای بسیاری از صاحبان این یخچال این اتفاق رخ میدهد، و دلیل آن این است که کل یا مقداری از ورودی آب به داخل این قسمت مسدود شده و آبی  وارد این ناحیه نمیشود.

 • نشتی یخچال جنرال الکتریک

از رایج ترین مشکلات یخچال جنرال الکتریک میتوان از نشتی آن نام برد. اکثر اوقات بدون این که مشکلی در روند کاری یخچال پیش آید، میتوانید مشاهده کنید که یخچال نشتی دارد و حتی ممکن است باعث کثیفی آشپزخانه شما بشود. نشتی یخچال ممکن است علت های مختلفی را به همراه داشته باشد، تراز نبودن بخچال، مسدود شدن لوله تخلیه، مشکلاتی که ممکن است برای لوله آب اتفاق بیوفتد.

 • خنک نکردن یخچال و فریزر

یکی از عمده ترین خرابی های یخچال جنرال الکتریک، مشکل فریز نکردن و خنک نکردن یخچال است. این مشکل دارای چند دلیل عمده خواهد بود. اولین دلیل آن میتواند رفتن برق باشد، هنگامی که برق به یخچال نرسد، یخچال  به سرعت هرچه تمام شروع به بردن دمای داخل خود میکند. اگر هنگام باز کردن یخچال مشاهده کردید که چراغ آن خاموش است، به این نتیجه برسید که حتما برق به یخچال نمی رسد و برای حل این مشکل قطعا باید از متخصصان تعمیرگاه شیراز پشتیبان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک در شیراز، کمک بگیرید.

 • روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه

از یکی دیگر از ارورهای یخچال جنرال الکتریک میتوان به روشن شدن آلارم فیلتر تصویه اشاره کرد. این آلارم ممکن است شما را نگرن کند و باعث این شود فکر کنید مشکل بزرگی به وجود آمده، ولی در حالی که اصلا این چنین نیست و شما با درخواست یک تعمیرکار از نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک شیراز پشتیبان این مشکل را حل کنید.

دلیل روشن شدن این آلارم مربوط به تعویض فیلتر یخچال جنرال الکتریک بوده و این کار یک ریزه کاری هایی دارد که بهتر است توسط  تعمییرکاران حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرد. این فیلترها تاثیر بسیار زیادی بر روی یخچال دارند و سبب می شوند، مواد معدنی در آب حل شوند و همچنین باعث آنتی باکتریال شدن آب خواهند شد.

 • داغ شدن شدید موتور

از مهم ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک می توان داغ شدن شدید موتور را نام برد. بسیاری از افراد با داغ شدن کمی از موتور یخچال نگران می شوند، در حالی که داغ شدن موتور تا دمای 80 درجه هیچ گونه مشکلی را برای یخچال شما ایجاد نخواهد کرد. ولی با مشاهده کردن دمای بالای 80 درجه باید سریعا یخچال را از برق بکشید و از یک متخصص تعمیر یخچال کمک بگیرید. که ما به شما پیشنهاد میکنیم در چنین شرایطی، به نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شیراز تماس بگیرید.

 • مشکل برفک زدن یخچال جنرال الکتریک

از دیگر خرابی های یخچال جنرال الکتریک که مطمئنن خیلی از شماها با آن مواجه شدید، برفک زدن یخچال است. این مشکل در واقع به نو فراست المنت برمی گردد و این قطعه باید تعویض شود. شما به راحتی می توانید با یک مرکز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز مانند شیراز پشتیبان تماس بگیرید و به راحتی مشکل خود را حل کنید.

 • صدای بسیار بلند یخچال

از ارورهای دیگر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک  به صدای بلند آن میتوان اشاره کرد. و اکثر افراد فکر می کنند مشکلی حاد و غیر قابل حل است. اگر چنین اتفاقی برایتان افتاد، می توانید با چک کردن پایه های موتور یخچال جنرال الکتریک و یا فن یخچال، این مشکل را تا حدودی پیدا کنید و اقدامات لازم را برای تعمیر آن انجام دهید. اگر در هر صورتی موفق به حل این مشکل نشدید، می توانید با تعمیرگاه شیراز پشتیبان تماس حاصل بفرمایید.

 • روشن نشدن یخچال جنرال الکتریک

یکی دیگر از خرابی هایی که منجر به نگرانی زیاد بین افراد می شود، روشن نشدن یخچال است. این مشکل می تواند دلایلی مختلفی را به همراه داشته باشد. یکی از دلایل آن می توان به نبودن برق در پریز باشد، بنابراین هنگامی که یخچال جنرال الکتریک روشن نشد، قدم اول نگاه کنید آیا پریز به برق است یا نه؟ دلیل بدی ممکن است به مشکلات ترموستات یخچال مرتبط باشد و در این صورت باز ما به شما پیشنهاد میکنیم با خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در شیراز تماس بگیرید.

سومین دلیلی که می توان برای این مشکل بیان کرد، مربوط به اورلود یخچال فریزر و ساید بای ساید است که در صورت معیوب بودن سبب میشود تا یخچال شما روشن نشود. و آخرین دلیل روشن نشدن یخچال مربوط به موتور یخچال خواهد بود، موتوریخچال همان وظیفه ای را دارد که قلب برای انسان دارا است و هر گونه مشکلی به متور یخچال وارد شود، یخچال روشن نخواهد شد. پس نتیجه می گیریم بعد از خرابی موتور حتما باید به یک تعمیرکار حرفه از نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شیراز پشتیبان کمک بگیرید.

 • اتومات نکردن یخچال جنرال الکتریک

از ارورهای دیگر یخچال جنرال الکتریک که برای هر کسی می تواند مشکل ساز شود، اتومات نکردن آن است. اتومات نکردن ممکن است دلایل گوناگونی داشته باشد از جمله، خارج شدن لوله به لو از جای خود باشد که حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد و به راحتی خود شما میتوانید آن را به جای اصلی خود برگردانید.

دلیل دیگر اتومات نکردن  یخچال جنرال الکتریک، تنظیم نبودن ترموستات است که این مشکل نیز به سادگی توسط خود شما حل میشود. مشکل دیگر این است که سیستم دی فراست، دائما در مدار باشد و همین کار سبب میشود یخچال جنرال الکتریک شما اتومات نکند و در این صورت شما نیاز به یک متخصص برای تعمیر و بر طرف کردن این مشکل دارید.

دلایل دیگر که میتوان به آن اشار کرد، خراب شدن لاستیک دور در که باعث اتومات نشدن یخچال میشود،  کمبود شارژ گاز یخچال میتواند باعث اتومات نشدن یخچال بشود. آخرین دلیل خراب بودن فن و وجود برفک در اپراتور نیز دلایل دیگر اتومات نکردن یخچال جنرال الکتریک است.

 

آموزش نگهداری و هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز

ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک:

 • کد ارور   FF: مشکل باز شدن یخ مواد غذایی منجمد به دلیل بالا رفتن دمای فریزر.
 • کد ارور   PF: ایجاد مشکل در برق ورودی به دستگاه؛ برق دستگاه قطع و وصل می شود.
 • کد ارور   CI:پیغام خطای به وجود امدن مشکل در یخساز.
 • کد ارور   DE: پیغام خطای سیستم دیفراست (سیستم یخ زدایی).
 • کد ارور   CC: مشکل بالا رفتن دمای یخچال.

مهم ترین کدهای خطا  یخچال جنرال الکتریک:

 • کد ارور   CC: پیغام خطای بالا بودن دمای فریزر به مدت دو ساعت یا بیشتر.
 • کد ارور   CI: وجود مشکل در یخساز.
 • کد ارور   DF: به وجود امدن مشکل در سیستم دیفراست یخچال که باعث گرم شدن یخچال می شود.
 • کد ارور   DE: پیغام خطای انجام نشدن چرخه دیفراست یا یخ زدایی در ۲۴ ساعت گذشته.
 • کد ارور   FF: وجود مغایرت دمای داخل یخچال با دمای تنظیم شده.
 • کد ارور   PF: وجود مشکل در جریان برق ورودی به یخچال, هشدار مهم و جدی.
 • کد ارور   TF: فعال شدن سیستم Turbo Freeze در یخچال.
 • کد ارور  TC: فعال شدن سیستمTurbo Cooling در یخچال.
 • کد ارور   ۹۹/۸۹: وجود مشکل در برق یا پاور یخچال و احتمال سوختن برد الکتریکی.
 • کد ارور   E2: وجود مشکل در سوکت ها و خازن های برد الکتریکی.
 • کد ارور   :HRS وجود مشکل در برد الکتریکی یخچال.

نکات نگهداری از یخچال جنرال الکتریک

مراقبت از یخچال یکی از مهم ترین مسائلی است که باید پس از خرید مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان قرار بگیرد. اگر از یخچال به درستی نگداری شود، نه تنها بازدهی آن رو به افزایش میرود بلکه دوام و عمر یخچال شما هم نیز بیشتر خواهد شد. در ادامه مطلب برای شما چند نکته اساسی و مهم برای نگهداری یخچال جنرال الکتریک بیان میکنیم

 • هرگز با کشیدن سیم یخچال دو شاخه را از برق خارج نکنید. همیشه دو شاخه را محکم گرفته و به طور مستقیم از پریز خارج کنید
 • هنگام تمیز کردن دستگاه، دو شاخه را از برق خارج نکنید. هرگز دست خیس به داخل محفظه فریز نزنید، به دلیل این که امکان برق گرفتگی وجود خواهد داشت
 • یخچال را در معرض گرما یا حتی نور مستقیم خورشید هرگز قرار ندهید.
 • دمای مکانی که یخچال را قرار میدهید باید زیر 5 درجه سانتی گراد باشد. در غیر این صورت روی عملکرد یخچال تاثیر میگذارد.
 • یخچال را هرگز درمجاورت دستگاه های حرارت زا مانند گاز، شوفاژ و آب گرمکن قرار ندهید.
 • برای جریان یافتن مناسب هوا، لوله های پشت یخچال در حد امکان سالی دوبار مورد تعویض قرار بگیرد.
 • هر چند گاهی ظرف یخ را تکان داده تا سطح یخ پایین برود و یخ بیشتری در آن جای بگیرد. به طور طبیعی یخ ها روی هم قرار میگیرند و سطح آن بالا میاید. این امر سبب میشود، تا یخ ساز به طور خودکار تشخیص دهد، ظرف یخ پر شده و تولید یخ نمیکند.

هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شیراز چقدر می باشد؟

در مراکز مجاز و تایید شده تعمیرات یخچال در شیراز، مرحله اول تماس تلفنی با کارشناسان است. کارشناس تعمیر با کسب آگاهی درباره مشکل وسیله در ارزیابی آن می کوشد؛ اگر مشکل دستگاه جدی بوده و نیاز به سرویس باشد کارشناسان تعمیر به محل اعزام می شوند. در محاسبه نرخ و هزینه تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک مواردی مانند هزینه ایاب و ذهاب و هزینه لازم برای تعویض و نصب قطعات ملاحظه می شود.

مزایای تعمیر یخچال جنرال الکتریک با استفاده از تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان

برای آن که خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید general electric به بهترین شکل انجام شود، مراکز مجاز و تایید شده ای دایر شده اند. در استان فارس، شیراز پشتیبان، نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شیراز در راستای تعمیر اصولی قطعات یخچال به شهروندان خدمت رسانی می کند. از جمله خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در شیراز که توسط مجموعه شیراز پشتیبان ارائه می شود می توان به سرویس و تعمیر وسیله با شرایط مد نظر مشتری و خدمات گارانتی اشاره کرد.

مهم ترین مزایای استفاده از خدمات مرکز شیراز پشتیبان عبارتند از:

 • تعمیر در محل: حمل و نقل وسیله بزرگ و سنگینی مانند یخچال فریزر و ساید بای ساید دشواری های بسیاری دارد. به همین جهت متخصصان مجموعه شیراز پشتیبان برای خدمت رسانی در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.
 • سرعت بالا در تعمیر: کارشناسان این مجموعه همواره می کوشند در اسرع وقت در محل حاضر شده و خدمات تعمیر و سرویس را به سریع ترین شکل انجام دهند.
 • هماهنگی زمان تعمیر با مشتری: زمان تعمیر وسیله را شما تعیین می کند. کارشناسان پس از هماهنگی زمانی با مشتری نسبت به ارائه خدمات اقدام می کنند.

شیراز پشتیبان، یکی از بهترین و تخصصی ترین نمایندگی و مراکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شیراز می باشد که خدمت رسانی با کیفیت و سرعت بالا را در دستور کار خود قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button