نمایندگی تعمیرات یخچال میله در شیرازیخچال های میله را نمی توان از هیچ جنبه ای یک دستگاه عادی دانست، سبک و سیاق این یخچال، هم از نظر ظاهر و کارایی خود را متمایز از دیگر یخچال ها کرده است. حتی با نتیجه های به دست آمده این برند یخچال از پرفروش ترین برندها محسوب می شود. یکی از معروف ترین مدل های این برند میتوان به یخچال سای بای ساید میله اشاره کرد که قدرت و شکوه این برند روبه نمایش میگذارد.

همان طور که میدانید یخچال یکی از پر کارترین وسایل منزل به حساب میاید و به همین علت بیشتر در  معرض خراب شدن قرار میگیرد. از آن جایی که درست کردن یک سری از وسایل برقی منزل به راحتی به دست خودتان درست نمیشوند، حتما باید به متخصص آن واگذار بشوند. با توجه به این امر می خواهیم شما را با تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال میله در شیراز، آشنا کنیم.

نمایندگی میله شیراز پشتیبان با داشتن تمامی مجوزها و سابقه درخشانش و خدمات پس از فروش یخچال میله در شیراز، برای تعمیر یخچال شما همیشه آماده می باشد و قطعا پاسخگو اطمینان شما خواهند بود.

یخچال فریزر و سای بای سایدی که خریداری میکنید، قطعا برای استفاده طولانی ساخته شده است که شما از آن بهره ببرید. ولی پس از گذشت چند سال یا حتی استفاده نکردن درست ازآن و همچنین رعایت نکردن یک سری از نکات، باعث خرابی یخچال میشود. شک نکنید که درست کردن یخچال را باید به دست یک متخصص بسپارید، که ما به شما پیشنهاد نمایندگی تعمیرات یخچال میله شیراز پشتیبان را میدهیم.

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید میله در شیراز

خرابی و ارورهای متداول در تعمیرات یخچال میله

یخچال های میله، گاهی اوقات ممکن است مشکلات عمده ای را برای شما ایجاد کند، و این معایب و مشکلات گربیان گیر افراد میشود و بسیاری از مردم نمی دانند که برای تعمیر این معایب باید چه اقدامات اصولی را انجام بدهند. در ادامه چند مورد از خرابی و ارور های متدوال یخچال میله را مورد بررسی قرار میدهیم.

 • خرابی یخ ساز یخچال میله

یکی از خرابی های یخچال میله مرتبط به یخ ساز آن میشود. یک روز صبح  از خواب بیدار می شوید و متوجه  خرابی کاملا ناگهانی یخ ساز یخچال میله خود خواهید شد. جای هیچ گونه نگرانی نیست، برای بسیاری از صاحبان این یخچال این اتفاق رخ میدهد، و دلیل آن این است که کل یا مقداری از ورودی آب به داخل این قسمت مسدود شده و آبی  وارد این ناحیه نمیشود.

 • نشتی یخچال میله

از رایج ترین مشکلات یخچال میله میتوان از نشتی آن نام برد. اکثر اوقات بدون این که مشکلی در روند کاری یخچال پیش آید، میتوانید مشاهده کنید که یخچال نشتی دارد و حتی ممکن است باعث کثیفی آشپزخانه شما بشود. نشتی یخچال ممکن است علت های مختلفی را به همراه داشته باشد، تراز نبودن بخچال، مسدود شدن لوله تخلیه، مشکلاتی که ممکن است برای لوله آب اتفاق بیوفتد.

 • خنک نکردن یخچال و فریزر

یکی از عمده ترین خرابی های یخچال میله، مشکل فریز نکردن و خنک نکردن یخچال است. این مشکل دارای چند دلیل عمده خواهد بود. اولین دلیل آن میتواند رفتن برق باشد، هنگامی که برق به یخچال نرسد، یخچال  به سرعت هرچه تمام شروع به بردن دمای داخل خود میکند. اگر هنگام باز کردن یخچال مشاهده کردید که چراغ آن خاموش است، به این نتیجه برسید که حتما برق به یخچال نمی رسد و برای حل این مشکل قطعا باید از متخصصان تعمیرگاه شیراز پشتیبان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید میله در شیراز، کمک بگیرید.

 • روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه

از یکی دیگر از ارورهای یخچال میله میتوان به روشن شدن آلارم فیلتر تصویه اشاره کرد. این آلارم ممکن است شما را نگرن کند و باعث این شود فکر کنید مشکل بزرگی به وجود آمده، ولی در حالی که اصلا این چنین نیست و شما با درخواست یک تعمیرکار از نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال میله شیراز پشتیبان این مشکل را حل کنید.

دلیل روشن شدن این آلارم مربوط به تعویض فیلتر یخچال میله بوده و این کار یک ریزه کاری هایی دارد که بهتر است توسط  تعمییرکاران حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرد. این فیلترها تاثیر بسیار زیادی بر روی یخچال دارند و سبب می شوند، مواد معدنی در آب حل شوند و همچنین باعث آنتی باکتریال شدن آب خواهند شد.

 • داغ شدن شدید موتور

از مهم ترین ارور های یخچال میله می توان داغ شدن شدید موتور را نام برد. بسیاری از افراد با داغ شدن کمی از موتور یخچال نگران می شوند، در حالی که داغ شدن موتور تا دمای 80 درجه هیچ گونه مشکلی را برای یخچال شما ایجاد نخواهد کرد. ولی با مشاهده کردن دمای بالای 80 درجه باید سریعا یخچال را از برق بکشید و از یک متخصص تعمیر یخچال کمک بگیرید. که ما به شما پیشنهاد میکنیم در چنین شرایطی، به نمایندگی تعمیرات یخچال میله در شیراز تماس بگیرید.

 • مشکل برفک زدن یخچال میله

از دیگر خرابی های یخچال میله که مطمئنن خیلی از شماها با آن مواجه شدید، برفک زدن یخچال است. این مشکل در واقع به نو فراست المنت برمی گردد و این قطعه باید تعویض شود. شما به راحتی می توانید با یک مرکز تعمیر یخچال میله در شیراز مانند شیراز پشتیبان تماس بگیرید و به راحتی مشکل خود را حل کنید.

 • صدای بسیار بلند یخچال

از ارورهای دیگر یخچال فریزر و ساید بای ساید میله  به صدای بلند آن میتوان اشاره کرد. و اکثر افراد فکر می کنند مشکلی حاد و غیر قابل حل است. اگر چنین اتفاقی برایتان افتاد، می توانید با چک کردن پایه های موتور یخچال میله و یا فن یخچال، این مشکل را تا حدودی پیدا کنید و اقدامات لازم را برای تعمیر آن انجام دهید. اگر در هر صورتی موفق به حل این مشکل نشدید، می توانید با تعمیرگاه شیراز پشتیبان تماس حاصل بفرمایید.

 • روشن نشدن یخچال میله

یکی دیگر از خرابی هایی که منجر به نگرانی زیاد بین افراد می شود، روشن نشدن یخچال است. این مشکل می تواند دلایلی مختلفی را به همراه داشته باشد. یکی از دلایل آن می توان به نبودن برق در پریز باشد، بنابراین هنگامی که یخچال میله روشن نشد، قدم اول نگاه کنید آیا پریز به برق است یا نه؟ دلیل بدی ممکن است به مشکلات ترموستات یخچال مرتبط باشد و در این صورت باز ما به شما پیشنهاد میکنیم با خدمات پس از فروش یخچال میله در شیراز تماس بگیرید.

سومین دلیلی که می توان برای این مشکل بیان کرد، مربوط به اورلود یخچال فریزر و ساید بای ساید است که در صورت معیوب بودن سبب میشود تا یخچال شما روشن نشود. و آخرین دلیل روشن نشدن یخچال مربوط به موتور یخچال خواهد بود، موتوریخچال همان وظیفه ای را دارد که قلب برای انسان دارا است و هر گونه مشکلی به متور یخچال وارد شود، یخچال روشن نخواهد شد. پس نتیجه می گیریم بعد از خرابی موتور حتما باید به یک تعمیرکار حرفه از نمایندگی تعمیرات یخچال میله شیراز پشتیبان کمک بگیرید.

 • اتومات نکردن یخچال میله

از ارورهای دیگر یخچال میله که برای هر کسی می تواند مشکل ساز شود، اتومات نکردن آن است. اتومات نکردن ممکن است دلایل گوناگونی داشته باشد از جمله، خارج شدن لوله به لو از جای خود باشد که حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد و به راحتی خود شما میتوانید آن را به جای اصلی خود برگردانید.

دلیل دیگر اتومات نکردن  یخچال میله، تنظیم نبودن ترموستات است که این مشکل نیز به سادگی توسط خود شما حل میشود. مشکل دیگر این است که سیستم دی فراست، دائما در مدار باشد و همین کار سبب میشود یخچال میله شما اتومات نکند و در این صورت شما نیاز به یک متخصص برای تعمیر و بر طرف کردن این مشکل دارید.

دلایل دیگر که میتوان به آن اشار کرد، خراب شدن لاستیک دور در که باعث اتومات نشدن یخچال میشود،  کمبود شارژ گاز یخچال میتواند باعث اتومات نشدن یخچال بشود. آخرین دلیل خراب بودن فن و وجود برفک در اپراتور نیز دلایل دیگر اتومات نکردن یخچال میله است.

ارور ها و کدهای خطای متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید میله:

 • کد ارور F0: خرابی و وجود مشکل در حسگر هوای تازه.
 • کد ارور F1: پیغام خطای سنسور محفظه یخچال.
 • کد ارور F2: معیوب بودن سنسور تبخیری.
 • کد ارور F3: حسگر هوا محفظه فریزر معیوب است.
 • کد ارور F4: نشان دهنده شکست در سنسور اواپراتور است.
 • کد ارور F5: خطای مدیریت عملکرد.

آموزش نگهداری و هزینه تعمیر یخچال میله در شیراز

 نکات نگهداری از یخچال میله

مراقبت از یخچال یکی از مهم ترین مسائلی است که باید پس از خرید مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان قرار بگیرد. اگر از یخچال به درستی نگداری شود، نه تنها بازدهی آن رو به افزایش میرود بلکه دوام و عمر یخچال شما هم نیز بیشتر خواهد شد. در ادامه مطلب برای شما چند نکته اساسی و مهم برای نگهداری یخچال میله بیان میکنیم

 • هرگز با کشیدن سیم یخچال دو شاخه را از برق خارج نکنید. همیشه دو شاخه را محکم گرفته و به طور مستقیم از پریز خارج کنید
 • هنگام تمیز کردن دستگاه، دو شاخه را از برق خارج نکنید. هرگز دست خیس به داخل محفظه فریز نزنید، به دلیل این که امکان برق گرفتگی وجود خواهد داشت
 • یخچال را در معرض گرما یا حتی نور مستقیم خورشید هرگز قرار ندهید.
 • دمای مکانی که یخچال را قرار میدهید باید زیر 5 درجه سانتی گراد باشد. در غیر این صورت روی عملکرد یخچال تاثیر میگذارد.
 • یخچال را هرگز درمجاورت دستگاه های حرارت زا مانند گاز، شوفاژ و آب گرمکن قرار ندهید.
 • برای جریان یافتن مناسب هوا، لوله های پشت یخچال در حد امکان سالی دوبار مورد تعویض قرار بگیرد.
 • هر چند گاهی ظرف یخ را تکان داده تا سطح یخ پایین برود و یخ بیشتری در آن جای بگیرد. به طور طبیعی یخ ها روی هم قرار میگیرند و سطح آن بالا میاید. این امر سبب میشود، تا یخ ساز به طور خودکار تشخیص دهد، ظرف یخ پر شده و تولید یخ نمیکند.

هزینه تعمیرات یخچال میله در شیراز چقدر می باشد؟

در مراکز مجاز و تایید شده تعمیرات یخچال در شیراز، مرحله اول تماس تلفنی با کارشناسان است. کارشناس تعمیر با کسب آگاهی درباره مشکل وسیله در ارزیابی آن می کوشد؛ اگر مشکل دستگاه جدی بوده و نیاز به سرویس باشد کارشناسان تعمیر به محل اعزام می شوند. در محاسبه نرخ و هزینه تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید میله مواردی مانند هزینه ایاب و ذهاب و هزینه لازم برای تعویض و نصب قطعات ملاحظه می شود.

مزایای تعمیر یخچال میله با استفاده از تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان

برای آن که خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید miele به بهترین شکل انجام شود، مراکز مجاز و تایید شده ای دایر شده اند. در استان فارس، شیراز پشتیبان، نمایندگی تعمیرات یخچال میله در شیراز در راستای تعمیر اصولی قطعات یخچال به شهروندان خدمت رسانی می کند. از جمله خدمات پس از فروش یخچال میله در شیراز که توسط مجموعه شیراز پشتیبان ارائه می شود می توان به سرویس و تعمیر وسیله با شرایط مد نظر مشتری و خدمات گارانتی اشاره کرد.

مهم ترین مزایای استفاده از خدمات مرکز شیراز پشتیبان عبارتند از:

 • تعمیر در محل: حمل و نقل وسیله بزرگ و سنگینی مانند یخچال فریزر و ساید بای ساید دشواری های بسیاری دارد. به همین جهت متخصصان مجموعه شیراز پشتیبان برای خدمت رسانی در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.
 • سرعت بالا در تعمیر: کارشناسان این مجموعه همواره می کوشند در اسرع وقت در محل حاضر شده و خدمات تعمیر و سرویس را به سریع ترین شکل انجام دهند.
 • هماهنگی زمان تعمیر با مشتری: زمان تعمیر وسیله را شما تعیین می کند. کارشناسان پس از هماهنگی زمانی با مشتری نسبت به ارائه خدمات اقدام می کنند.

شیراز پشتیبان، یکی از بهترین و تخصصی ترین نمایندگی و مراکز تعمیرات یخچال میله در شیراز می باشد که خدمت رسانی با کیفیت و سرعت بالا را در دستور کار خود قرار داده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با کارشناس