نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو زیرووات در شیرازاهمیت خاصی ندارد که مایکروویو، مایکروفر و سولاردام زیرووات خود را از کدام شعبه زیرووات در شیراز خریداری کرده اید. تعمیرکاران حرفه ای و مجرب تعمیرگاه لوازم خانگی شیراز پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات مایکروویو زیرووات در شیراز آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات دستگاه شما و با تعهدی کامل است.

هزینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو زیرووات در شیراز چقدر می باشد؟

در مراکز مجاز و تایید شده تعمیرات مایکروفر در شیراز، مرحله اول تماس تلفنی با کارشناسان است. کارشناس تعمیر با کسب آگاهی درباره مشکل وسیله در ارزیابی آن می کوشد؛ اگر مشکل دستگاه جدی بوده و نیاز به سرویس باشد کارشناسان تعمیر به محل اعزام می شوند.

در محاسبه نرخ و هزینه تعمیر مایکروفر و مایکروویو زیروواتمواردی مانند هزینه ایاب و ذهاب و هزینه لازم برای تعویض و نصب قطعات ملاحظه می شود. معمولا گران ترین و پر هزینه ترین خدمات تعمیری مربوط به تعمیر بلبرینگ، دیگ یا آبکش و تایمر دستگاه می شوند.

مزایای تعمیر ماکروفر زیرووات با استفاده از تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان

برای آن که خدمات پس از فروش ماکروفر zerowatt به بهترین شکل انجام شود، مراکز مجاز و تایید شده ای دایر شده اند. در استان فارس، شیراز پشتیبان، نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو زیرووات در شیراز در راستای تعمیر اصولی قطعات این دستگاه به شهروندان خدمت رسانی می کند. از جمله خدمات پس از فروش مایکروویو زیرووات در شیراز که توسط مجموعه شیراز پشتیبان ارائه می شود می توان به سرویس و تعمیر وسیله با شرایط مد نظر مشتری و خدمات گارانتی اشاره کرد.

مهم ترین مزایای استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان عبارتند از:

 • تعمیر در محل: حمل و نقل وسیله ای مانند مایکروفر دشواری هایی دارد. به همین جهت متخصصان مجموعه شیراز پشتیبان برای خدمت رسانی در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.
 • سرعت بالا در تعمیر: کارشناسان این مجموعه همواره می کوشند در اسرع وقت در محل حاضر شده و خدمات تعمیر و سرویس را به سریع ترین شکل انجام دهند.
 • هماهنگی زمان تعمیر با مشتری: زمان تعمیر وسیله را شما تعیین می کند. کارشناسان پس از هماهنگی زمانی با مشتری نسبت به ارائه خدمات اقدام می کنند.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو زیرووات در شیراز

خرابی های متداول در تعمیرات مایکروفر و مایکروویو زیرووات

ممکن است دستگاه شما دچار خرابی شود. در ادامه سوالات متدوام و اشکالات احتمالی را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

 1. آیا دستگاه مایکروویو زیرووات شما غذا را به خوبی گرم نمی کند؟

هنگامی که دستگاه شما غذا را به صورت مطلوبی گرم نمی کند، دلایل مختلفی در امر دخیل هستند. از جمله خرابی در خازن، برد، لامپ، دیود یا ترانش های ولتاژ.

 1. آیا ظرف درون دستگاه نمی چرخد؟

گاها پیش آمده است که ظرف داخل مایکروویو شما نمی چرخد. برای رفع این مشکل می توانید از نیرو های حرفه ای ما در نمایندگی تعمیرات مایکروفر زیرووات در شیراز کمک بگیرید و موتور صفحه گردون کف دستگاهتان را تعویض کنید.

 1. قسمت گریل مایکروویوتان کار نمیکند؟

قسمت گریل دستگا برای سرخ شدن غذا تعبیه شده است. حال ممکن در المنت، برد یا ترموستات آن مشکلی پیش بیاید و گریل شما ان طور که باید و شاید است، کار نکند.

 1. آیا در مایکروفرتان باز نمی شود؟

ممکن است زمانی که غذای خود را درون مایکروویو و سولاردام زیرووات خود قرار می دهید، درب دستگاه قفل شده و دیگر باز نشود. این امر از خرابی میکروسوئیچ درب مایکروویو و سولاردام شما نشات می گیرد.

 1. آیا مایکروفر زیرووات شما جرقه می زند؟

می توان گفت زمانی دستگاه جرقه می زند که مشکلی در لامپ مگنتران یا فلزی داخل دستگاه بوجود بیاید. البته احتمال آن هم وجود دارد که صفحه میکا دستگاهتان نیاز به تعویض داشته باشد.

شما می توانید این موضوع را با نمایندگی تعمیرات زیرووات در شیراز در میان بگذارید تا با نیروهای متخصص و کار آزموده ی خود، در صدد رفع مشکل شما برآیند.

 1. آیا مایکروفرتان روشن نمی شود؟

ممکن است زمانیکه می خواهید از دستگاهتان استفاده کنید، متوجه می شوید که ماکروفر زیروواتشما روشن نمی شود. علت اینکه ماکروفر روشن نمی شود، فرمان ندادن برد است که طبیعتا نیروهای حرفه ای نمایندگی تعمیرات مایکروویو و مایکروفر زیرووات شیراز پشتیبان برد دستگاه شما را تعویض می کنند.

 1. آیا کلید پنل دستگاهتان به درستی کار نمی کند؟

اگر دکمه ها و کلید مایکروویو زیرووات شما به درستی کار نمی کند و شما برای استفاده از آن باید چندین بار و به سختی دکمه ها را لمس کنید، مشکل از برد پنل دستگاهتان است.

 1. مایکروویو زیرووات شما روشن نمی شود؟

اما شما می توانید دستگاهتان را از برق بکشید و ولتاژ ورودی در پریز را چک کنید. در ابتدا کابل برق دستگاهتان را از نظر علائم سوختگی و آسیب دیدگی چک کنید. چون در مایکروفر زیرووات همه ی وسایل ایمنی تعبیه شده است، باید یک به یک آن ها را چک کنید، چرا کخ هر یک می توانند ایجاد مشکل کنند. اما قبل از بررسی جامع تر می توانید بدنه بیرونی دستگاهتان را بردارید. در ابتذدا فیوز مایکروویو و سولاردام خود را چک کنید که از کار نیافتاده باشد. سپس با ولت سنج میزان ولتاژ آن را اندازه گیری کنید. اگر میزان ولتاژ عددی دستگاهتان غیر از صفر بود، شما باید فیوز مایکروویو خود را تعویض کنید.

احتمال دیگری که برای بروز این مشکل داده می شود، ایجاد خرابی در کلید و سنسور آن است. سیم های سنسور دستگاهتان را جدا کرده و با ولت سنج میزان ولتاژ ورودی آن را بررسی کنید. عدد نمایش داده شده در حالت در باز، بی نهایت و در حالتی که در دستگاه بسته است، باید صفر را نشان دهد. در غیر اینصورت سنسور دستگاهتان خراب است و باید آن را تعویض کنید.

علت دیگری که احتمال می رود بروز مشکل کند، خرابی در موتور فن است. فن دستگاهتان را پیدا کرده و سیم هایش را جدا کنید. مجددا با ولت سنج میزان ولتاژ ورودی را اندازه گیری کنید. اگر عددی که مشاهده می کنید بی نهایت است، متخصصان تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیر مایکروفر زیرووات در شیراز، موتور فن شما را تعویض می کنند.

 1. مایکروویو و سولاردام شما بصورت یکنواخت و با سرعت پایین غذا را می پزد؟

در ابتدا ولتاژ ورودی در پیز را چک کنید. اگر عددی که نشان می دهد کمتر از 115 ولت است، مشکلی در مدار شکن و سرویس برقی مشاهده نمی شود. یکی از عوامل دخیل در بروز این مشکل، موتور صحه گردان است. برای رفع آن، دستگاهتان را برگردانید و گریل زیرین را از دستگاه جدا کنید. با ولت سنج میزان ولتاژ آن را بررسی کنید. اگر عددی که ولت سنج به شما نشان می دهد بی نهایت است، موتور دستگاهتان را تعویض کنید.هدایت کننده ی موجب و مگنترون هم از عواملی بروز این مشکل هستند که باید توسط نمایندگی تعمیرات مایکروویو زیرووات در شیراز بررسی شوند.

 1. آیا دستگاه مایکروویو شما پس از چند ثانیه خاموش می شود؟

در بروز این مشکل عوامل مختلفی دخیل هستند. از جمله:

 • کلید در ممکن است پس از فشار دادن، از کار بیافتد. کلید مربوط به در را از نظر وجود علائم داغ شدگی بیش از اندازه، سوختگی یا خم شدن بررسی کنید. اگر این علائم را مشاهده نکردید، توسط مولتی متر کلید دستگاهتان را از نظر سوختگی و همچنین پوسیدگی چک کنید. اگر کلید مایکروفر شما از نظر ظاهری ایراد داشت و پیوستگی لازم در آن دیده نشد، آن را تعویض کنید.
 • برای تشخیص اینکه پنل کنترل یا صفحه لمسی دستگاهتان خراب است، تمامی دکمه های پنل را فشار دهید و چک کنید. اگر تمامی دکمه ها به درستی کار نکردند، پنل کنترل و صفحه لمسی خود را تعویض کنید.
 • گاها افراد نابلد، برد کنترل را عامل خرابی دستگاه شناسایی می کنند. در ابتدا تمامی قطعات محتمل و کلید ها را چک کنید و در نهایت اگر تمامی اجزا به درستی کار کردند، برد کنترل را به تشخیص متخصصان در نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیرووات شیراز پشتیبان تعویض کنید.

تعمیر ماکروفر و سولاردام زیرووات در شیراز

مایکروویو و مایکروفر زیرووات دستگاهی تکنولوژیک است که دارای ساختاری پیچیده بوده و بسیار حساس است.

همین امر موجب شده است تا در صورت خرابی قطعه یا بخشی از آن، عملکرد دستگاه مختل گردد که متعاقبا باید به فکر تعمیرکاری حرفه ای باشید.

تعمیر مایکروفر زیرووات به دلیل حساسیت قطعات وپیچیدگی ساختار آن، با تنها توسط تکنسین های متخصص انجام گیرد. همانطور که قبلا گفته ایم ما به شما تعمیرگاه مجاز شیراز پشتیبان، نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو زیرووات در شیراز را پیشنهاد می کنیم که متشکل از تعمیرکاران مجرب و زبر دست است.

پس هر گونه تلاش برای تعمیر و دستکاری دستگاه توسط افراد غیر حرفه ای، نه تنها مشکل مایکروفر یا سولاردارم شما را تشدید می کند، بلکه می تواند ریسک خطرات دیگری چون برق گرفتگی را نیز به همراه داشته باشد.

در صورت نیاز برای رفع خطاهای مشاهده شده در مایکروویو زیرووات، متخصصان حرفه ای نمایندگی تعمیرات مایکروفر زیرووات شیراز پشتیبان، آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی هستند تا در سریعترین و کوتاهترین زمان ممکن، مشکل دستگاهتان را بر طرف نمایند.

در پایان

آماده کردن یک وعده غذایی برای افراد خانواده کار لذت بخشی است. اما می توانید با بکار گیری امکانات و سیستم هایی که زیرووات در اختیارتان قرار می دهد، این لذت را دو چندان کنید.

استفاده از مایکروویو و سولاردام زیرووات، سهولت در آشپزی، صرفه جویی در وقت و راحتی مطلوبی را به شما هدیه می دهد. هر آنچه که در مورد ویژگی های این دستگاه و ارورهای و خرابی های احتمالی آن بود، با شما به اشتراک گذاشتیم.

در صورت خرابی، متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو زیرووات در شیراز، با انجام سریع تعمیرات دستگاه شما، مجددا آسایش و رفاه را به آشپزخانه شما باز می گرداند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با کارشناس